$110.92
$178.00
Compare Price
You save
$67.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label ADR2036 20 X 36 Dunnage Rack
Item:
#1846530
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | ADR2036 |
| Manufacturer Part # | ADR2036 |
| Height | 12" |
| Width | 36" |
| Depth | 20" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label ADR2036 20 X 36 Dunnage Rack
$110.92
$178.00
You save
$67.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label ADR2036 20 X 36 Dunnage Rack