$94.42
$151.53
Compare Price
You save
$57.11
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label BEV712013C06 Gasket 16 3/4in X 44 3/8 Bev Snap In Magnetic
Item:
#1846826
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | BEV712013C06 |
| Manufacturer Part # | BEV712013C06 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Weight | 2.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label BEV712013C06 Gasket 16 3/4in X 44 3/8 Bev Snap In Magnetic
$94.42
$151.53
You save
$57.11
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label BEV712013C06 Gasket 16 3/4in X 44 3/8 Bev Snap In Magnetic