$200.02
$321.00
Compare Price
You save
$120.98
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label BPD Bun Pan Dolly
Item:
#1895278
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | BPD |
| Manufacturer Part # | BPD |
| Height | 8" |
| Width | 19" |
| Depth | 27" |
| Weight | 15.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label BPD Bun Pan Dolly
$200.02
$321.00
You save
$120.98
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label BPD Bun Pan Dolly