$102.39
$164.30
Compare Price
You save
$61.91
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label CM1-1136 Condensate Pan Bracket
Item:
#1824203
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | CM1-1136 |
| Manufacturer Part # | CM1-1136 |
| Height | 5.3" |
| Width | 12.63" |
| Depth | 4.88" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label CM1-1136 Condensate Pan Bracket
$102.39
$164.30
You save
$61.91
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label CM1-1136 Condensate Pan Bracket
