$0.44
$0.70
Compare Price
You save
$0.26
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label F10012-2 Box 4 X 3 X 3 In Indest Ructo For Fdw 10012 1 In
Item:
#1848165
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | F10012-2 |
| Manufacturer Part # | F10012-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label F10012-2 Box 4 X 3 X 3 In Indest Ructo For Fdw 10012 1 In
$0.44
$0.70
You save
$0.26
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label F10012-2 Box 4 X 3 X 3 In Indest Ructo For Fdw 10012 1 In