Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label F11015-4 Screw #6 32 X 1/4 Inch Pan Head Phillips Zinc P
Item:
#1848585
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | F11015-4 |
| Manufacturer Part # | F11015-4 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label F11015-4 Screw #6 32 X 1/4 Inch Pan Head Phillips Zinc P
$0.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label F11015-4 Screw #6 32 X 1/4 Inch Pan Head Phillips Zinc P