$12.40
$19.89
Compare Price
You save
$7.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label F15329 Sensor Green Cabinet Temp 48"
Item:
#1848640
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | F15329 |
| Manufacturer Part # | F15329 |
| Height | 5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label F15329 Sensor Green Cabinet Temp 48"
$12.40
$19.89
You save
$7.49
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label F15329 Sensor Green Cabinet Temp 48"