$4.86
$7.80
Compare Price
You save
$2.94
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label FHS62847 Hand Sanitizer 8oz Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
Item:
#1194923
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | FHS62847 |
| Manufacturer Part # | FHS62847 |
| Height | 5.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label FHS62847 Hand Sanitizer 8oz Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
$4.86
$7.80
You save
$2.94
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label FHS62847 Hand Sanitizer 8oz Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
