$394.15
$434.88
Compare Price
You save
$40.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label KL25-3000 Encore Double Knee Valve
Item:
#1886720
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | KL25-3000 |
| Manufacturer Part # | KL25-3000 |
| Height | 4.55" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label KL25-3000 Encore Double Knee Valve
$394.15
$434.88
You save
$40.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label KL25-3000 Encore Double Knee Valve