$67.28
$107.99
Compare Price
You save
$40.71
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label KL50-X124 Enc Wl Mount Spout Base
Item:
#1887752
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | KL50-X124 |
| Manufacturer Part # | KL50-X124 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label KL50-X124 Enc Wl Mount Spout Base
$67.28
$107.99
You save
$40.71
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label KL50-X124 Enc Wl Mount Spout Base