Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label P45-3500 3 1/2in Chrm Pull Handle 3 1/2 In Centers
Item:
#1823970
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | P45-3500 |
| Manufacturer Part # | P45-3500 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
| NSF | Yes |
Private Label P45-3500 3 1/2in Chrm Pull Handle 3 1/2 In Centers
About this item
Product Details
Product Details
Private Label P45-3500 Pull Handle, Satin Chrome Finish, 3-13/16" Od. Long, 3-1/2" Mount Hole Centers, 1.3" High 5/16" Dia., 8-32 X 1/2" Female Threads., Nsf