$30.64
$49.16
Compare Price
You save
$18.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label RANHDCST061 Caster W/o Brake Ran
Item:
#1851407
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | RANHDCST061 |
| Manufacturer Part # | RANHDCST061 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Weight | 1.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label RANHDCST061 Caster W/o Brake Ran
$30.64
$49.16
You save
$18.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label RANHDCST061 Caster W/o Brake Ran