Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label RHS58982 24 3/4x58 1/16 Gasket 4 Sided Door
Item:
#1850821
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | RHS58982 |
| Manufacturer Part # | RHS58982 |
| Height | 3.6" |
| Width | 21.65" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label RHS58982 24 3/4x58 1/16 Gasket 4 Sided Door
About this item
Product Details
Product Details
Private Label RHS58982 24 3/4x58 1/16 Gasket 4 Sided Door
