Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label TRS00 Cleaning Kit Vinyl/nylon Case
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | TRS00 |
| Manufacturer Part # | TRS00 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 55" |
| Weight | 7.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label TRS00 Material Rubber Blade, Nylon Case, Vinyl Case, Stainless Steel Squeegee Handle, Length 6 12 18" "s" Channels W/ Ergotec Blade, 152 305, 457 Mm "s" Channels W/ Ergotec Blade, 8 Optiloc Pole, 2, M Optiloc Pole, 14" Original Strip W
