$36.50
$58.58
Compare Price
You save
$22.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label UNWUFCF5000 Cutter Frame 1/2in
Item:
#1852136
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | UNWUFCF5000 |
| Manufacturer Part # | UNWUFCF5000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label UNWUFCF5000 Cutter Frame 1/2in
$36.50
$58.58
You save
$22.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label UNWUFCF5000 Cutter Frame 1/2in