$42.24
$67.80
Compare Price
You save
$25.56
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label UTI69054 Drawer Gasket Utility
Item:
#1852139
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | UTI69054 |
| Manufacturer Part # | UTI69054 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Weight | 0.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label UTI69054 Drawer Gasket Utility
$42.24
$67.80
You save
$25.56
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label UTI69054 Drawer Gasket Utility