$36.07
$57.87
Compare Price
You save
$21.80
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label VIC50301001 Gasket 52in Vic Sliding Dr Wiper
Item:
#1852204
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | VIC50301001 |
| Manufacturer Part # | VIC50301001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label VIC50301001 Gasket 52in Vic Sliding Dr Wiper
$36.07
$57.87
You save
$21.80
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label VIC50301001 Gasket 52in Vic Sliding Dr Wiper