$46.26
$74.26
Compare Price
You save
$28.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label VIC50557001 Gasket 25 1/4inx59 1/4in Vic Glass Dr Mag
Item:
#1852205
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | VIC50557001 |
| Manufacturer Part # | VIC50557001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Weight | 2.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label VIC50557001 Gasket 25 1/4inx59 1/4in Vic Glass Dr Mag
$46.26
$74.26
You save
$28.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label VIC50557001 Gasket 25 1/4inx59 1/4in Vic Glass Dr Mag