FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
QA Group QALS-U341 Loveseat Upholstered Seat And Back Cushions With Tufting Sturdy Wood Frame
| Manufacturer | QA Group |
|---|---|
| Model Number | QALS-U341 |
| Manufacturer Part # | QALS-U341 |
| Type | Loveseat |
| Height | 31" |
| Width | 53" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 33 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
QA Group, QALS-U341, Loveseat, upholstered seat and back cushions with tufting, sturdy wood frame, fully customizabl commercial-grade furniture item.
