$331.00
$340.50
Compare Price
You save
$9.50
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Quality Industries 5002364-008 Lid Assy 10 Minutes
Item:
#1193672
Technical details
| Manufacturer | Quality Industries |
|---|---|
| Model Number | 5002364-008 |
| Manufacturer Part # | 5002364-008 |
| Height | 4.15" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Quality Industries 5002364-008 Lid Assy 10 Minutes
$331.00
$340.50
You save
$9.50
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Quality Industries 5002364-008 Lid Assy 10 Minutes
