Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5004533-002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Quality Industries 5004533-002 Baffle Sifter Basket 202404
Item:
#1512356
Technical details
| Manufacturer | Quality Industries |
|---|---|
| Model Number | 5004533-002 |
| Manufacturer Part # | 5004533-002 |
| Height | 5.3" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Quality Industries 5004533-002 Baffle Sifter Basket 202404
About this item
Product Details
Product Details
Quality Industries 5004533-002 Baffle Sifter Basket 202404