Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 223036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Qualserv Corporation 223036 Grate Mesh 5 1/8x10 1/4" Np
| Manufacturer | Qualserv Corporation |
|---|---|
| Model Number | 223036 |
| Manufacturer Part # | 223036 |
| Height | 0.63" |
| Width | 5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Qualserv Corporation 223036 Length 5 1/8", 130 Mm, Width 10 1/4", 260 Mm, Size Third ., Plating Nickel-plated
