Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum 186060EPC Enclosure Panels 18"W X 60"L X 60"H Includes: (2) Side Panels And (1) Back Panel
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | 186060EPC |
| Manufacturer Part # | 186060EPC |
| Width (side - side) | 19" - 24" |
| Finish | Chrome Plated |
| Height | 60" |
| Height | 60" |
| Width | 60" |
| Depth | 18" |
| Weight | 70 lbs |
| UPC | 651588173527 |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, 186060EPC, Enclosure Panels, 18"W x 60"L x 60"H, includes: (2) side panels and (1) back panel, chrome plated finish