Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum 243660EPC Enclosure Panels 24"W X 36"L X 60"H Includes: (2) Side Panels And (1) Back Panel
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | 243660EPC |
| Manufacturer Part # | 243660EPC |
| Width (side - side) | 19" - 24" |
| Height | 60" |
| Finish | Chrome Plated |
| Height | 60" |
| Width | 36" |
| Depth | 24" |
| Weight | 70 lbs |
| UPC | 651588059036 |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, 243660EPC, Enclosure Panels, 24"W x 36"L x 60"H, includes: (2) side panels and (1) back panel, chrome plated finish