Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum FSB-1295CS_BLACK Bussing Tub 9-1/16"W X 12-1/16"L X 5-1/8"H Polypropylene - 12/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | FSB-1295CS_BLACK |
| Manufacturer Part # | FSB-1295CS_BLACK |
| Depth | 5 Inches |
| Color | Black |
| Type | 1-compartment |
| Construction | Polypropylene |
| Size | 9" X 12" |
| Height | 5.13" |
| Width | 12.06" |
| Depth | 9.06" |
| Weight | 9 lbs |
| UPC | 651588186121 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, FSB-1295CS_BLACK, Bussing Tub, 9-1/16"W x 12-1/16"L x 5-1/8"H, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, NSF (priced per each, 12 each per carton) (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
