Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum FSB-21157RCS_BLACK Bussing Tub 15"W X 21"L X 7"H Ribbed Bottom - 12/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | FSB-21157RCS_BLACK |
| Manufacturer Part # | FSB-21157RCS_BLACK |
| Type | 1-compartment |
| Color | Black |
| Depth | 7 Inches |
| Size | 15" X 21" |
| Construction | Polypropylene |
| Height | 7" |
| Width | 21" |
| Depth | 15" |
| Weight | 25 lbs |
| UPC | 651588187388 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, FSB-21157RCS_BLACK, Bussing Tub, 15"W x 21"L x 7"H, ribbed bottom, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, NSF (priced per each, 12 each per carton) (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
