Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum FSB-L2016 Bussing Tub Lid 16"W X 20-1/2"L X 7/8"H For Use With FSB-20155
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | FSB-L2016 |
| Manufacturer Part # | FSB-L2016 |
| Construction | Polypropylene |
| Size | 15" X 20" |
| Height | 0.75" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 20.63" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Made in USA | Yes |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, FSB-L2016, Bussing Tub Lid, 16"W x 20-1/2"L x 7/8"H, for use with FSB-20155, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, NSF, priced per each, 12 each per carton
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.