Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum FSB-L2115R Bussing Tub Lid 15-3/4"W X 21-1/2"L X 3/4"H For Use With FSB-21155R
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | FSB-L2115R |
| Manufacturer Part # | FSB-L2115R |
| Construction | Polypropylene |
| Size | 16" X 22" |
| Height | 1.13" |
| Width | 16.88" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1 lb |
| Made in USA | Yes |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, FSB-L2115R, Bussing Tub Lid, 15-3/4"W x 21-1/2"L x 3/4"H, for use with FSB-21155R, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, NSF, priced per each, 12 each per carton
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.