Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum FSB-PL2618CS_GRAY Pizza Dough Box Lid 18"L X 25-5/8"W Stackable And Dishwasher Safe - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | FSB-PL2618CS_GRAY |
| Manufacturer Part # | FSB-PL2618CS_GRAY |
| Height | 1.7" |
| Width | 25.69" |
| Depth | 18" |
| Weight | 16 lbs |
| UPC | 651588189689 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, FSB-PL2618CS_GRAY, Pizza Dough Box Lid, 18"L x 25-5/8"W, stackable and dishwasher safe, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
