Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum M18606DGY Dunnage Platform Rack Wire Mobile
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | M18606DGY |
| Manufacturer Part # | M18606DGY |
| Depth (short side) | 18" Depth |
| Width (long side) | 60" - 71" Wide |
| Material | Epoxy Coated, Gray |
| Style | Wire |
| Height | 12" High |
| Height | 12" |
| Width | 60" |
| Depth | 18" |
| Weight | 51 lbs |
| UPC | 651588128503 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
