Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum MWR4-2419-9_BLUE Bin System Unit Mobile 60"W X 24"D X 69"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | MWR4-2419-9_BLUE |
| Manufacturer Part # | MWR4-2419-9_BLUE |
| Height | 69" High |
| Finish | Chrome Finish |
| Shelves | (4) Shelves |
| Width (side - side) | 60" Wide |
| Type | Mobile Unit |
| Ships | Knocked Down |
| Depth (front - back) | 24" Deep |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, MWR4-2419-9_BLUE, Bin System Unit, mobile, 60"W x 24"D x 69"H, includes (4) wire shelves, (12) 24-1/2"L x 19"W x 9-1/2"H (TUB2419-9) (bins available in multiple colors) and (4) 5" swivel casters, (2) with brake, chrome plated finish, shipped KD