Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum MWR5-1711-12_WHITE Bin System Unit Mobile 60"W X 18"D X 69"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | MWR5-1711-12_WHITE |
| Manufacturer Part # | MWR5-1711-12_WHITE |
| Ships | Knocked Down |
| Finish | Chrome Finish |
| Height | 69" High |
| Shelves | (5) Shelves |
| Type | Mobile Unit |
| Width (side - side) | 60" Wide |
| Depth (front - back) | 18" Deep |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, MWR5-1711-12_WHITE, Bin System Unit, mobile, 60"W x 18"D x 69"H, includes (5) wire shelves, (15) 17-1/4"L x 11"W x 12"H (TUB1711-12) (bins available in multiple colors) and (4) 5" swivel casters, (2) with brake, chrome plated finish, shipped KD