Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum NPB1076CS_WHITE Nesting Parts Bin All-purpose 10-1/4"W X 7-1/2"D X 6"H Polypropylene - 20/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | NPB1076CS_WHITE |
| Manufacturer Part # | NPB1076CS_WHITE |
| Long Side | 10" (and Under) |
| Height | 6" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, NPB1076CS_WHITE, Nesting Parts Bin, all-purpose, 10-1/4"W x 7-1/2"D x 6"H polypropylene, (Bins available in multiple colors), Made in USA (Priced per each) Must be purchased in multiples of 20 (Packed By: 20 Each Per Case)