Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QED604CS_RED Super Tuff Euro Drawer 17-5/8"W X 3-3/4"D X 4-5/8"H Front Pull Handle - 24/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QED604CS_RED |
| Manufacturer Part # | QED604CS_RED |
| Long Side | 16" - 20" |
| Height | 4.63" |
| Width | 17.63" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 29 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QED604CS_RED, Super Tuff Euro Drawer, 17-5/8"W x 3-3/4"D x 4-5/8"H, front pull handle, waterproof, oil & chemical resistant, high impact polystyrene, (Drawers available in multiple colors) Made in USA (Priced per each) Must be purchased in multiples of 24 (Packed By: 24 Each Per Case)