Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QED701CS_YELLOW Super Tuff Euro Drawer 11-7/8"W X 8-3/8"D X 4-5/8"H Front Pull Handle - 24/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QED701CS_YELLOW |
| Manufacturer Part # | QED701CS_YELLOW |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 4.63" |
| Width | 11.88" |
| Depth | 8.38" |
| Weight | 31 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QED701CS_YELLOW, Super Tuff Euro Drawer, 11-7/8"W x 8-3/8"D x 4-5/8"H, front pull handle, waterproof, oil & chemical resistant, high impact polystyrene, (Drawers available in multiple colors) Made in USA (Priced per each) Must be purchased in multiples of 24 (Packed By: 24 Each Per Case)