Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QP1285CS_RED QuickPick Bin 12-1/2"L X 8-3/8"W X 5"H Allows Double Sided Access To Stored Items - 20/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QP1285CS_RED |
| Manufacturer Part # | QP1285CS_RED |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 8.38" |
| Weight | 21 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QP1285CS_RED, QuickPick Bin, 12-1/2"L x 8-3/8"W x 5"H, allows double sided access to stored items, heavy-duty polypropylene, Made in USA, (Available in multiple colors) (Must be purchased in multiple of 20) (Packed By: 20 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.