Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QP1496CS_BLUE QuickPick Bin 9-1/4"W X 14"L X 6-1/2"H Allows Double Sided Access To Stored Items - 20/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QP1496CS_BLUE |
| Manufacturer Part # | QP1496CS_BLUE |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 6.5" |
| Width | 14" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 27 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QP1496CS_BLUE, QuickPick Bin, 9-1/4"W x 14"L x 6-1/2"H, allows double sided access to stored items, heavy-duty polypropylene, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 20)(Available in multiple colors) (Packed By: 20 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.