FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QPM214874VS-4 Millenia Shelving Unit Mobile 48"W X 21"D X 74"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QPM214874VS-4 |
| Manufacturer Part # | QPM214874VS-4 |
| Height | 74" High |
| Shelves | (4) Shelves |
| Width (side - side) | 43" - 48" Wide |
| Color/Finish | Gray |
| Depth (front - back) | 21" Deep |
| Type | Mobile, Starter Unit |
| Height | 74" |
| Width | 48" |
| Depth | 21" |
| UPC | 651588385463 |
| Made in USA | Yes |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QPM214874VS-4, Millenia Shelving Unit, mobile, 48"W x 21"D x 74"H, includes: (4) open grid shelves with removable shelf mats (4) posts, (4) polymer casters (2 with breaks) and (4) donut bumpers, all polymer, rust proof, gray finish, NSF, Made in USA
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.
