Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QRB256MOB_GRAY RackBin™ 42" Container Mobile 23-7/8"W X 41-7/8"L X 20-1/2"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QRB256MOB_GRAY |
| Manufacturer Part # | QRB256MOB_GRAY |
| Long Side | 36" (and Up) |
| Height | 20.5" |
| Width | 47.88" |
| Depth | 23.88" |
| Weight | 21 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QRB256MOB_GRAY, RackBin™ 42" Container, mobile, 23-7/8"W x 41-7/8"L x 20-1/2"H, 180 lbs. capacity, includes (8) 1/4" drill hole pattern on bottom of bin for easy hole insertion, made of high density polypropylene, casters, Made in USA (Available in multiple colors)