Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QSB100CS_GREEN Economy Shelf Bin Nesting 11-5/8"W X 2-3/4"D X 4"H - 36/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QSB100CS_GREEN |
| Manufacturer Part # | QSB100CS_GREEN |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 4" |
| Width | 11.63" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 13 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QSB100CS_GREEN, Economy Shelf Bin, nesting, 11-5/8"W x 2-3/4"D x 4"H, (7) divider slots, rear hanglock, molded-in label holder, polypropylene, multiple colors available, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 36) (Packed By: 36 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
