Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QSB116CLCS Economy Shelf Bin Nesting 11-1/8"W X 23-5/8"L X 4"H - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QSB116CLCS |
| Manufacturer Part # | QSB116CLCS |
| Bin Color | Clear |
| Long Side | 21" - 25" |
| Height | 4" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 11.13" |
| Weight | 9 lbs |
| UPC | 651588157213 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QSB116CLCS, Economy Shelf Bin, nesting, 11-1/8"W x 23-5/8"L x 4"H, (7) divider slots, rear hanglock, molded-in label holder, clear polypropylene, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 6) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
