Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QSB208CS_BLUE Economy Shelf Bin Nesting 8-3/8"W X 17-7/8"L X 6"H - 10/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QSB208CS_BLUE |
| Manufacturer Part # | QSB208CS_BLUE |
| Long Side | 16" - 20" |
| Height | 6" |
| Width | 17.88" |
| Depth | 8.38" |
| Weight | 13 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QSB208CS_BLUE, Economy Shelf Bin, nesting, 8-3/8"W x 17-7/8"L x 6"H, (7) divider slots, rear hanglock, molded-in label holder, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 10) (Packed By: 10 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
