Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QSB222CS_BLUE Economy Shelf Bin Nesting 16-1/2"W X 17-7/8"L X 6"H - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QSB222CS_BLUE |
| Manufacturer Part # | QSB222CS_BLUE |
| Long Side | 16" - 20" |
| Height | 6" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 17.88" |
| Weight | 12 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QSB222CS_BLUE, Economy Shelf Bin, nesting, 16-1/2"W x 17-7/8"L x 6"H, (7) divider slots, rear hanglock, molded-in label holder, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 6) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.
