Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QSB802CS_YELLOW Economy Shelf Bin Nesting 6-5/8"W X11-5/8"L X 8"H - 30/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QSB802CS_YELLOW |
| Manufacturer Part # | QSB802CS_YELLOW |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 8" |
| Width | 11.63" |
| Depth | 6.63" |
| Weight | 26 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QSB802CS_YELLOW, Economy Shelf Bin, nesting, 6-5/8"W x11-5/8"L x 8"H, (7) divider slots, rear hanglock, molded-in label holder, polypropylene, offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 30) (Packed By: 30 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
