Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QTB303CS_IVORY Tip Out Bin (3) Compartment 23-5/8"W X 7-3/4"D X 9-1/2"H - 3/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QTB303CS_IVORY |
| Manufacturer Part # | QTB303CS_IVORY |
| Height | 9.5" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QTB303CS_IVORY, Tip Out Bin, (3) compartment, 23-5/8"W x 7-3/4"D x 9-1/2"H, handle with label slot, opens to a 45° angle, plastic clear container, polystyrene cabinet, Made in USA (Packed By: 3 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.