Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS210CS_BLUE Bin Stacking Or Hanging 4-1/8"W X 5-3/8"L X 3"H - 24/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS210CS_BLUE |
| Manufacturer Part # | QUS210CS_BLUE |
| Long Side | 10" (and Under) |
| Height | 3" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 5.38" |
| Weight | 6 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS210CS_BLUE, Bin, stacking or hanging, 4-1/8"W x 5-3/8"L x 3"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (1) divider slot, rear hanger, molded-in label holder, polypropylene, Bin offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 24) (Packed By: 24 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
