Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS232CS_BLACK Bin Stacking Or Hanging 11"W X 5-3/8"L X 3"H - 8/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS232CS_BLACK |
| Manufacturer Part # | QUS232CS_BLACK |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 5.38" |
| Weight | 5 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS232CS_BLACK, Bin, stacking or hanging, 11"W x 5-3/8"L x 3"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (3) divider slots, rear hanger, molded-in label holder, polypropylene, Bin offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 8) (Packed By: 8 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
