Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS239CS_BLACK Bin Stacking Or Hanging 8-1/4"W X 10-3/4"L X 7"H - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS239CS_BLACK |
| Manufacturer Part # | QUS239CS_BLACK |
| Long Side | 10" (and Under) |
| Height | 7" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 10 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS239CS_BLACK, Bin, stacking or hanging, 8-1/4"W x 10-3/4"L x 7"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (1) divider slot, rear hanger, molded-in label holder, polypropylene, Bin offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 6) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
