- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS240CC Bin Stacking Or Hanging 8-1/4"W X 14-3/4"D X 7"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS240CC |
| Manufacturer Part # | QUS240CC |
| Bin Color | Clear |
| Long Side | 11" - 15" |
| Height | 7" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1.75 lbs |
| UPC | 651588313701 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS240CC, Bin, stacking or hanging, 8-1/4"W x 14-3/4"D x 7"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (1) divider slot, rear hanger, crystal clear, Made in USA (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.