Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Quantum QUS245CS_RED Bin Stacking Or Hanging 16-1/2"W X 10-7/8"L X 5"H - 6/Case
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | QUS245CS_RED |
| Manufacturer Part # | QUS245CS_RED |
| Long Side | 16" - 20" |
| Height | 5" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 10.88" |
| Weight | 13 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, QUS245CS_RED, Bin, stacking or hanging, 16-1/2"W x 10-7/8"L x 5"H, front/back/side grips, anti-slide lock, (3) divider slots, rear hanger, molded-in label holder, polypropylene, Bin offered in a variety of colors, Made in USA, (Must be purchased in multiple of 6) (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
